MojAndroid

LG dnes prostredníctvom svojej profilovej stránky na sociálnej sieti Facebook, informoval o aktualizácii na Android Ice Cream Sandwich pre svoje zariadenia. Spoločnosť sa tak pridala k prehláseniu HTC, ktoré update pre svoje top modely potvrdilo ešte začiatkom mesiaca. LG konkrétne nespomenul žiadny časový plán (ten by mal byť údajne zverejnený v decembri) kedy bude nový Android dostupný, ale z publikovaného textu si môžeme byť aspoň istí, že smartfóny Optimus 2X, Optimus Black, Optimus 3D a Optimus LTE ho určite dostanú. Výrobca nás zároveň uistil, že analyzuje aj ostatné telefóny, za účelom aktualizácie čo najväčšieho počtu zariadení zo svojho portfólia.

Uvidíme, ako dlho bude trvať kým LG telefóny skutočne uvidia ICS. Či sa LG naozaj odhodlá na aktualizáciu aj pre iné ako top modely, môžeme zatiaľ len hádať.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+