MojAndroid

LG začal prostredníctvom systému OTA na Slovensku rozposielať aktualizáciu pre obľúbený smartfón LG Optimus L9 II. Tento dostáva najnovší Android 4.4.2.KitKat, ktorý je doplnený o funkcie a nadstavbu spoločnosti LG. Tešiť sa môžete na viacero vylepšení.

LG Optimus L9 II tak nasleduje niekoľko ďalších výrobcov, ktorí v poslednej dobe priniesli novší Android aj na svoje staršie zariadenia. Majitelia tohto smartfónu sa môžu tešiť napríklad na pozmenené používateľské prostredie s bielymi ikonkami v notifikačnej lište, či novšími verziami aplikácií. Po aktualizácii budete môcť začať využívať aj funkciu Knock ON známu z LG G2, ktorá vám umožní prebudiť alebo uspať zariadenie dvojitým poklepaním na displej.

Samozrejme, dostupnosť aktualizácie môžete overiť priamo v nastaveniach, prípadne na jej stiahnutie použite aplikáciu LG PC Suite. Nezabudnite sa v komentároch s nami a našimi čitateľmi podeliť o to, či už ste aktualizáciu dostali.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
23.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+