MojAndroid

Máme tu pohľad na telefón, ktorý by podľa zahraničných zdrojov mal byť prvým smartfónom od LG s najnovším OS Android Ice Cream Sandwich. O zariadení toho veľa nevieme, ale z obrázkov usudzujeme, že pôjde o smartfón s tenkým telom a 8Mpix fotoaparátom na zadnej strane – žiadne bližšie informácie ohľadom technických špecifikácií zdroj neposkytol.

Možno sa pýtate, prečo má tento telefón hardvérové Home tlačidlo a dvojicu kapacitných tlačidiel po stranách, keď Ice Cream Sandwich integruje už softvérové tlačidlá. Pravdou je, že výrobcovia môžu naďalej uprednostňovať tlačidlá kapacitné/hardvérové – s Androidom ICS je ovládanie pomocou takýchto tlačidiel naďalej možné, viď. článok Hardvérové tlačidlá budú fungovať aj v Androide Ice Cream Sandwich. Ktoré by ste vy uprednostnili, hardvérové alebo softvérové?

Zdroj: androidcommunity.com

 

2.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+