MojAndroid

Ďalší reklamný spot pre pripravovaný tablet LG Optimus Pad tiež známy ako G-Slate sa objavil na internete. Tento krát ma trochu viac charakter scifi s tematikou transformerov. Tablet Optimus Pad sa premieňa na Optima Prime a bojuje zo “zlom”, ktoré stelesňuje Megatron. Mam taký pocit, že tým zlom bude v tomto prípade Apple. Na krátkom videu sa objavuje logo tejto spoločnosti dva krát. Prvý krát, keď je Megatron odhodený do akéhosi ústredia Applu  a  na konci videa Optimus rozdrtí symbol spoločnosti – jablko.

Reklama sa mi zdá trochu divoká aj keď rozdrtené jablko na konci som vôbec nečakal :). Ak sa vám nepáči môžete si pozrieť pokojnešiu verziu z výstavy CES 2011.

Ako vy vnímate takéto reklamy zamerané proti konkurencií ? Myslíte, že to LG prehnal alebo, že konečne niekto rozdrtí to “jablko” ?

12.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+