MojAndroid

Majitelia Android telefónu LG Optimus One sa pravdepodobne v dohľadnej dobe dočkajú aktualizácie na Froyo 2.2.2-v10q. Jej hlavným obsahom je oprava chyby reakcie na dotyk, a odozva displeja. Aktualizácia je zatiaľ dostupná len pre český T-Mobile a Vodafone, ale keďže všetky aktualizácie sú vydávané postupne, verzia v10q by mala už čoskoro nahradiť aktuálnu verziu zákazníkov Orange – 2.2.1 v10r. Horšie sú na tom žiaľ telefóny z voľného predaja, ktoré ešte nedostali ani aktualizáciu na 2.2.1. Na aktualizovanie vášho telefónu odporúčame použiť oficiálny program od LG: LG Mobile Support Tool, ktorý je k dispozícii na stiahnutie z LG stránky. Keď bude aktualizácia v10q dostupná aj pre Slovensko, budeme vás informovať.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+