MojAndroid

Zdá sa, že novinka od spoločnosti LG prinesie na trh niekoľko revolučných riešení. Tým prvým je True HD IPS+ displej, ktorý by mal byť o značný kus jasnejší, no zároveň bude mať len približne 70 percentnú spotrebu oproti AMOLED displejom.

Technológia displeja bude obsahovať aj vylepšenú dotykovú obrazovku postavenú na G2 Toch Hybrid Display. Táto technológia zabezpečí, že bude odstránená medzera medzi sklom a účinným LCD panelom displeja, čo môže mať vplyv na hrúbku zariadenia.

Ďalšou novinkou, ktorá určite mnohých poteší je vylepšená technológia batérie. Tá by mala byť až o 60 percent účinnejšia, ako tie, ktoré sme poznali doteraz a jej životnosť by sa mala dostať na úroveň až 800 nabíjacích cyklov. Bežná batéria je pritom stavaná na približne 500 nabíjacích cyklov.

Podľa tlačovej správy naďalej platí, že LG Optimus G bude poháňaný procesorom Qualcomm Snapdragon ™ S4 Pro APQ8064 so štyrmi jadrami.

„Úzka spolupráca s našimi pridruženými spoločnosťami nám dodala istú mieru kontroly, ktorú majú len máloktorí tvorcovia smartfónov súčasnosti,“ povedal Dr Jong-Seok Park, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti LG Electronics Mobile Communications Company. „Náš ďalší smartfón bude pre nás hra, pretože sme boli schopní integrovať všetky najlepšie technológie od našich sesterských spoločností s jediným cieľom – dať zákazníkom čo najlepšiu používateľskú skúsenosť, akú sme boli spoločne schopní dodať.“

Zdroj, foto: LG, The Verge

27.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+