MojAndroid

Spoločnosť LG je všeobecne známa aj tým, že na aktualizácie svojich zariadení akosi pozabúda. Už minulý rok v novembri LG zverejnilo správu, že ich modely Optimus LTE, Optimus 3D, Optimus 2X a Optimus Black dostanú aktualizáciu na novší Android 4.0 Ice Cream Sandwich, no od tej doby sa toho moc nezmenilo. Zariadenia aktualizáciu ešte stále nedostali a používatelia začínajú byť značne nervózni. Malou útechou pre nich môže byť správa, ktorá prišla od spoločnosti LG v Singapore, ktorá prostredníctvom svojej Facebook stránky informovala o aktualizácii na Android 4.0 ICS pre modely  LG Optimus LTE, LG Optimus 3D, LG Optimus 2X, LG Prada a LG Optimus Black.

Ako na obrázku vyššie môžte vidieť, spoločnosť LG síce informovala o blížiacej sa aktualizácii na novšiu verziu Androidu 4.0 ICS pre svoje výkonnejšie zariadenia, no znova nekonkretizovala dátum spomínanej aktualizácie. Ide tak o akúsi záplatu na výrok, ktorý LG prinieslo už minulý rok, že aktualizácia bude, ale nevieme kedy. Facebook stránka LG Singapore informovala teda len o tom, že sa aktualizácia chystá a je vo svojich finálnych prípravách, no kedy sa jej zákazníci a majitelia vyššie spomínaných smartfónov dočkajú, je otázne.

Zdroj: UnwiredView, Facebook

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
25.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+