MojAndroid

Spoločnosť LG, bude v blízkej dobe aktualizovať niektoré smartfóny z rady Optimus, na novší Android vo verzii Jelly Bean. O pripravovanom update pre Optimus 4X HD, ktorý má byť dostupný v 1Q 2013, sme vás informovali ešte minulý týždeň. Dnes však update pre tento smartfón a minuloročné modely Optimusu L7 a Optimusu L9, oficiálne potvrdil prostredníctvom Facebooku aj LG v Hong Kongu.

Optimus

Update s novším Androidom Jelly Bean, pravdepodobne v číselnej verzii 4.1.2, bude pre tieto zariadenia k dispozícii ešte v prvej polovici tohto roka. Spoločnosť nie je v určovaní dátumov práve najspoľahlivejšia a majitelia smartfónov LG sa o tom mohli presvedčiť nejedenkrát. Príkladom môže byť napríklad niekoľkokrát odložená aktualizácia pre LG Optimus 2X. Dúfame, že LG sa z minulosti poučilo a pre tento raz termín dodrží.

Medzitým by sme sa mali dočkať aj inovovaných smartfónov rady Optimus L, ktoré majú byť predstavené na blížiacom sa kongrese mobilných technológií v Barcelone. Doteraz známe špecifikácie týchto zariadení, nájdete v článku LG Optimus L3 II, L5 II a L7 II: Unikli špecifikácie pripravovaných noviniek.

Zdroj: gsmarena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+