MojAndroid

Majitelia zariadení značky LG, konkrétne modelov Optimus 4X HD a Optimus L7 majú dôvod na úsmev. Spoločnosť totižto pomocou oficiálneho vyjadrenia informovala verejnosť o dátumoch aktualizácie týchto zariadení na novšiu verziu Androidu 4.1 Jelly Bean. Tá by mala byť dostupná už do konca mesiaca a pre model Optimus L9 je dokonca dostupná už v tejto chvíli. Skontrolujte si ju v Nastavenia -> Informácie o telefóne -> Aktualizácia systému.

LG-Android

Aktualizácia na Android 4.1.2 Jelly Bean pre zariadenia LG Optimus 4X HD a Optimus L7 bude postupne uvoľňovaná na všetky svetové trhy už do konca marca. Finálna aktualizácia sa však do vášho smartfónu môže dostaviť aj niekoľko týždňov po tomto dátume, nakoľko musí prebehnúť niekoľkými schvaľovacími procesmi a značne obmedzovaná bude aj jednotlivými operátormi (pri brandovaných zariadeniach). Android 4.1.2 prinesie niekoľko noviniek, za všetky môžme spomenúť Project Butter, Google Now, Android Beam vo verzii 2.0, lepšie reakcie zariadenia, či napríklad podporu Wi-Fi Protected Setup (WPS) protokolu. Aktualizácia bude dostupná klasicky cez OTA, prípadne formou manuálnej inštalácie. Návod na manuálne inštalovanie nájdete v nemeckom jazyku na oficiálnom blogu spoločnosti LG.

MôjAndroid.sk TIP: 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+