MojAndroid

Smartfón LG Optimus 3D, ktorého hlavnou výsadou je prehrávanie a nahrávanie obrazu v 3D bez použitia špeciálnych okuliarov, mal byť podľa informácií dostupných vo februári uvedený na trh vo Veľkej Británii už 25. apríla tohto roku. Skutočnosť je však taká, že už je pomaly polovica júna, a telefón do obchodov ešte stále nedorazil. Objavil sa však na internetovom obchode Amazon vo Veľkej Británii, kde si ho záujemci môžu predobjednať.

Cena je momentálne £500 bez jedného penny (568 EUR), a dostupný by mal byť 21. júla. Tento dátum sa nezhoduje s dátumom uverejneným na stránke Android Central, ani so sekciou očakávaných noviniek na stránke anglického T-Mobilu. Operátor Three však už zmenil dátum uvedenia na júl 2011. Pravdepodobne sa to behom posledných 2 dní znovu posunulo. Ako to však už býva, budeme si musieť počkať ako sa situácia vyvinie, ale určite bude zaujímavé vidieť čo nový LG telefón dokáže.

15.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+