MojAndroid

Pre všetkých nedočkavcov, ktorí vlastnia Android smartfón LG Optimus 2X a netrpezlivo čakajú na aktualizáciu postaršieho Androidu 2.2 Froyo máme dobrú správu – update je už dostupný, ale treba ho nainštalovať manuálne. Nejde teda o OTA (over the air) aktualizáciu, ale postup pre manuálny update nie je nijako zložitý a mal by ho zvládnuť hádam každý. Nainštalovalo ho už niekoľko zahraničných používateľov, preto ak si chcete prečítať ich postrehy zamierte na androidandme.com – ohlasy sú zatiaľ pozitívne. Poďme však k samotnému návodu:

 

1. Ako prvé budete musieť stiahnuť ovládače a nástroje spoločnosti LG na stránke lg.com (ak ich ešte nemáte)
2. Z tej istej stránky nainštalujte a spustite softvér LG Mobile Support Tool
3. Pripojte svoj telefón k počítaču
4. Stiahnite si update – jeho veľkosť je 178MB
5. Pokračujte podľa inštrukcií v programe LG Mobile Support Tool
6. To je všetko. Po úspešnej aktualizácii na vás čaká Android Gingerbread ;)

 

Ak sa vám podarilo úspešne aktualizovať svoj LG Optimus 2X nezabudnite sa o takú správu podeliť aj s nami ostatnými v komentároch :).

Zdroj: androidandme.com

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+