MojAndroid

Spoločnosť Google má na 29. septembra naplánovanú tlačovú konferenciu, počas ktorej by mala predstaviť nové Nexus smartfóny. Okrem modelu od Huawei čakáme aj predstavenie modelu Nexus 5X, ktorý by mala mať na starosti spoločnosť LG. Najnovšie uniknuté obrázky ukazujú, že sa zrejme dočkáme aj špeciálneho prevedenia v bledomodrej Mint farbe.

nexus-5x-mint-2

Okrem farebného odlíšenia by ale nemala byť táto verzia telefónu v ničom odlišná od klasických bielych a čiernych zariadení. Zaujímavé je akurát to, že nápis Nexus na zadnej strane zariadenia je vytlačený v bielej farbe, čím vzniká zaujímavý efekt s belasým krytom. Nejde ale o taký výrazný kontrast, ako je to v prípade tradičných modelov.

nexus-5x-mint

Medzi uniknutými obrázkami sa nachádza aj fotografia prednej strany zariadenia. Z tej sa však veľa nedozvieme a vidíme tu iba displej, predný reproduktor v hornej časti a prednú kameru. Na ďalšie informácie si tak budeme musieť ešte počkať, no iba do konca mesiaca.

Zdroj: UnderKG via phandroid

16.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+