MojAndroid

LG plánuje natohtoročný MWC (Mobile World Congress) priniesť okrem Tegra 3 smartfónu X3 aj ďalšiu novinku, ktorá sa na internete objavila pod kódovým označením LG CX2. Podľa pocketnow.com ide o nasledovníka 3D smartfónu Optimus 3D, ktorý vylepšuje stereoskopické zobrazenie displeja, zrýchľuje procesor a prináša konverziu z 2D multimédií do 3D.

LG CX2  používa pre výpočty dvojjadrový procesor Texas Instrumentss s taktom 1,2GHz. Displej si zachoval uhlopriečku a rozlíšenie Optimusu 3D, no na rozdiel od neho používa technológiu NOVA s vysokým jasom. Na zadnej strane je pre vytváranie 3D fotografií a videí umiestnená dvojica fotoaparátov s rozlíšením 5Mpix. Medzi ďalšími špecifikáciami nechýbajú WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0, NFC  a podpora HSPA do maximálnej rýchlosti sťahovania 21Mbps. Hrúbka telefónu je oproti predchádzajúcemu modelu o 2 mm tenšia a teda rovných 10mm. Operačným systémom má byť ešte stále Android Gingerbread.

Zdroj: pocketnow.com

23.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+