MojAndroid

Nový Apple iPhone SE spravil vo svete opäť trochu rozruchu. Tak ako to už ale býva, viaceré spoločnosti nenecháva novinka chladnými a myslia si o nej svoje. To platí aj o LG, ktorého šéf, Cho Ju-no na margo nového iPhonu povedal len toľko, že “Vydať produkt s rovnakou starou technológiou nie je pre LG tou správnou cestou. Spoločnosť sa bude sústrediť, aby svojim zákazníkom priniesla exotické a zábavné prémiové produkty ako je LG G5.“.

Náš tip
Apple zmenšuje, svetu ukázal 4-palcový iPhone SE a menší iPad Pro

Pravdou je, že iPhone SE je v podstate dvojníkom iPhonu 5S. Stále má 4-palcový displej a rovnaký dizajn. Dostanete ale novší procesor, fotoaparát a niekoľko ďalších maličkostí z iPhonu 6S. LG vznieslo kritiku na iPhone SE pravdepodobne aj preto, že jeho cena sa začína pohybovať na úrovni strednej triedy smartfónov, kde má spoločnosť pomerne veľa modelov. Apple tak začína konkurovať aj lacnejším zariadeniam, čo sa viacerým výrobcom určite nebude pozdávať. LG však napriek tomu má na tento rok dobré výhliadky, za čo vďačí nielen vlajkovej lodi LG G5, ale aj ďalším cenovo dostupnejším smartfónov zo série X a K.

Zdroj: androidcommunity

 

29.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+