MojAndroid

Spoločnosť LG prostredníctvom oficiálnej tlačovej správy informovala o svojich plánoch aktualizovať niektoré svoje telefóny na Android 4.1 Jelly Bean. Update na novší Android by mala v decembri dostať vlajková loď spoločnosti, LG Optimus G. V 1Q 2013, keď sa má tento smartfón začať predávať aj na Slovensku, tak bude pravdepodobne dostupný už s Androidom 4.1 Jelly Bean. Vlajkovú loď spoločnosti by mal v aktuálnosti OS predbehnúť už len nový LG Nexus 4, ktorý má byť údajne predstavený 29. októbra s Androidom 4.2.

 

LG bude tiež aktualizovať niektoré ďalšie High-end smartfóny. Na zozname zariadení, ktoré dostanú update na Android 4.1 do konca tohto alebo začiatkom budúceho roka, sa objavili aj LG Optimus Vu, Optimus Vu II a Optimus LTE 2. Zaujímavou a trochu smutnou správou je to, že medzi zariadeniami sa neobjavil smartfón Optimus 4X HD, ktorý je prvým smartfónom spoločnosti so štvorjadrovým procesorom NVIDIA Tegra 3. Aktualizácia pre vyššie zmieňované zariadenia sa má objaviť v Južnej Kórei. O tom kedy dorazí aj do Európy, zatiaľ LG neinformoval.

Zdroj: androidautohority

15.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+