MojAndroid

Minulý týždeň sme vám priniesli informáciu o tom, že LG zamietlo aktualizáciu na najnovší Android 4.0 pre Optimus 2x. Ukázalo sa, že táto bola nakoniec nepravdivá a z dôvodu jej neustáleho šírenia sa na komunitných portáloch, sa spoločnosť LG rozhodla vydať oficiálne prehlásenie.

“LG rozhodne popiera špekulácie, v ktorých sa tvrdí, že nebudeme poskytovať update na Ice Cream Sandwich pre LG Optimus 2x. Tieto dohady nie sú pravdivé. Spoločnosť je v súčastnosti v procese plánovania aktualizácie pre smartfón Optimus 2X, rovnako ako aj pre ostatné high-end telefóny. Detailné informácie ohľadom dostupnosti ICS OS updatu pre špecifické modely, budú oznámené v krátkom čase po publikovaní zdrojového kódu Androidu Ice Cream Sandwich.”

Otázne je, prečo LG takto na rýchlo zmenilo svoje prehlásenia z Facebooku z minulého týždňa, kedy na odpoveď jedného člena skupiny, či ICS pre Optimus 2X bude, odpovedal negatívne. Či to bolo nedorozumenie alebo sa spoločnosť naľakala negatívnych reakcií na takúto správu sa už nedozvieme. Veríte tomu, že LG poskytne update na ICS pre Optimus 2X?

Zdroj: androidcentral.com

2.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+