MojAndroid

Spoločnosť LG vydala svoju správu o hospodárskom výsledku za 3. štvrťrok roku 2012 a zdá sa, že ten nie je ani zďaleka zlý. Mobilná divízia spoločnosti v sledovanom štvrťroku rástla a dosiahla čistý zisk až 19,48 milióna amerických dolárov.

V sledovanom štvrťroku mobilná divízia spoločnosti LG dosiahla obrat na úrovni 2,16 miliardy amerických dolárov, čo je nárast oproti predošlému kvartálu o 5 percent. Zvýšilo sa aj číslo predaných mobilných zariadení spoločnosti LG a predaj dosiahol viac ako 14 miliónov zariadení. Toto číslo znamená nárast o 9 percent oproti predošlému sledovanému obdobiu. V celkovom meradle spoločnosť LG vykázala prevádzkový zisk viac ako 195 miliónov amerických dolárov, ktorých hlavnú časť tvorí predaj jednotlivých spotrebičov spoločnosti LG.

 Zdroj, foto: Androidcentral, LG

25.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+