MojAndroid

Juhokórejskej spoločnosti LG sa ani vzdialene nedarí tak, ako jej domácemu konkurentovi Samsungu. Napriek tomu, že disponuje technológiami, ako kvalitné OLED displeje, ktoré dodáva aj ďalším výrobcom, tak jej vlajkové smartfóny sa posledné roky veľmi nepredávajú. To, samozrejme, vedie k finančnej strate a nebyť mobilnej divízie, spoločnosť by bola dokonca v strate.

Tento rok sa chce na trhu presadiť modelmi LG G8 ThinQ a LG V50 ThinQ 5G. Tie ale zatiaľ stále nie sú v predaji, a tak je jej vlajkovou loďou na slovenskom trhu stále minuloročný model LG G7 ThinQ. Tento týždeň preňho spoločnosť vypustila aktualizáciu s bezpečnostnou záplatou.

Update má viac ako 3 GB

Jedná sa o februárovú bezpečnostnú záplatu systému Android a okrem opráv chýb v systéme aktualizácia vylepšuje funkciu Používanie a funkčnosť telefónu. Bohužiaľ, verzia systému je stále Android 8.0 Oreo. Veľkosť updatu 3,14 GB a je dostupný zatiaľ len cez aplikáciu LG Bridge pre všetky európske modely s produktovým označením LG-G710EM.

LG G7 ThinQ je aj po roku výborne vybaveným smartfónom so 6,1-palcovým IPS displejom s rozlíšením 3120 x 1440 pixelov, procesorom Qualcomm Snapdragon 845, duálny 16-megapixelový fotoaparát s OIS, vodeodolnosť IP68 aj bezdrôtové nabíjanie.

Za tip na článok ďakujeme nášmu čitateľovi Stanislavovi.

Náš tip
LG predstavilo druhý displej k modelu V50 ThinQ
18.3.2019
  • disq

    S8/+ dostáva marcovú bezpečnostnú aktualizáciu na SK

  • MS

    Aktualizoval som to na verziu V10s-EUR-XX cez wifi. (Verzia uvedená hore -1.2.2019) Balíček mal velkost 355,66MB. Aktualizoval som z verzie V10q-EUR-XX (1.12.2018). Mam aj screenshoty no na ich vlozenie musim byť zaregistrovaný. To sa mi nechce.
    Takže ja som ziadne GB nestahoval a cez wifi.

+