MojAndroid

Vzhľadom na to, že v Južnej Kórei sú dostupné posledné verzie beta Androidu 9.0 Pie, tak stabilný Pie môžeme očakávať už v prvej polovici roka 2019. LG uviedlo ako oficiálne obdobie oficiálnej aktualizácie na Android 9.0 Pie práve prvý kvartál roka 2019.

Budeme si zrejme musieť počkať

Treba mať na pamäti, že táto správa od LG platí pre ich domácu krajinu. K nám sa môže update dostať pokojne o pár týždňov, či dokonca mesiacov neskôr. U nás dorazenie aktualizácie očakávame niekedy v priebehu jarných mesiacoch. Dovolíme si povedať, že zatiaľ čo konkurencia modelu LG G7 ThinQ bude už dobrých pár týždňov či mesiacov bežať na Androide 9.0 Pie, používatelia LG si budú musieť ešte počkať. Pokiaľ hľadáte smartfón, ktorého najpodstatnejšou vlastnosťou je pravidelnosť softvérových aktualizácii, mali by ste sa poobhliadnuť po modeli z rodiny Android One.

Ste vlastníkom smartfónu LG G7 ThinQ? Ako často naň dostávate aktualizácie? O vaše skúsenosti s telefónom sa môžete podeliť s ostatnými používateľmi v diskusii nižšie!

Ďalšie články k téme LG:

Náš tip
LG G7 ThinQ má veľký problém – množstvo používateľov hlási nekonečný reštart telefónu [DOPLNENÉ o vyjadrenie LG]
Náš tip
LG si patentovalo fotoaparát smartfónu so 16 objektívmi
Náš tip
LG G7 One je prvým LG smartfónom, ktorý dostáva Android 9.0 Pie
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.12.2018
Zdroj: gsmarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+