MojAndroid

Hoci sú Android zariadenia značky LG pre viacerých už exotikou, určitá skupina ľudí už dlhé roky tieto smartfóny obľubuje. Tentokrát bude konkrétnejšie reč o modeli LG G7 ThinQ.

Tento juhokórejský výrobca bol takmer odjakživa neodmysliteľnou súčasťou priemyslu mobilných telefónov s našim obľúbeným operačným systémom.

LG G7 ThinQ dostáva Android 10

Staršia vlajková loď, LG G7 ThinQ, práve dostala aktualizáciu, ktorá svojich používateľov veľmi príjemne poteší. Nejde totiž o nejaký bežný bezpečnostný update. Dočkáme sa rovno najnovšieho Androidu 10.

Trochu neskoršia aktualizácia softvéru neprináša veľmi rozsiahly zoznam zmien. Píšu sa tam iba následujúce informácie:

Čo je nové

  • Inovácia OS Android.
  • V tejto aktualizácii sú zahrnuté aktualizácie zabezpečenie od spoločnosti Google

Ak bude k dispozícii aktualizácia softvéru, bude vám doručené upozornenie.

Z tohto sa očividne mnoho vyčítať nedá, no Android 10 používateľov smartfónu LG G7 ThinQ rozhodne poteší.

lg g7 thinq android 10

Update rozhodne prináša zmeny, ktoré poznáme už z čistého prostredia operačného systému Android 10. Grafická nadstavba však určite ešte prinesie nejaké tie zmeny.

Nová verzia firmvéru je označovaná ako V30b-JUL-07-2020. Pokiaľ vás už tento konkrétny update zastihol, dajte nám o tom vedieť v diskusii nižšie.

lg g7 thinq android 10

Informáciu o tejto aktualizácii sme dostali od nášho čitateľa Stanislava, za čo mu ďakujeme.

Snímky obrazovky s dostupnými aktualizáciami nám do e-mailovej schránky a na sociálne siete pokojne posielajte aj naďalej, budeme za to radi.

Aktualizácie na Android 10 vydáva väčšina výrobcov

LG rozhodne nie je jedinou firmou, ktorá sa v poslednej dobe snaží aktualizovať svoje smartfóny. Android aktualizácie vypúšťa viacero spoločností. Za zmienku stojí napríklad aj SamsungXiaomi či Huawei.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
9.8.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+