MojAndroid

Výstava CES 2017 v Las Vegas je za nami a pre niektoré spoločnosti to nebolo práve najžiarivejšie vystúpenie. Iste, každý výrobca si sem priniesol aspoň niečo, no my ľudia sme už raz takí – na výstavách tohto typu očakávame veľké veci. Od LG sme sa dočkali napríklad niekoľkých smartfónov strednej triedy a rôzneho príslušenstva, no zrejme nič z toho v nás nevyvolalo skutočné emócie. O to viac nás ale potešilo pár náznakov, ktoré LG pustilo do éteru. Pri tvorbe svojej očakávanej vlajkovej lode LG G6 vraj vypočuli priania zákazníkov, zamerali sa na estetiku a použiteľnosť namiesto predošlej modulárnej konštrukcie. Tým oficiálne naznačujú, že LG G5 bol iba osamelý pokus a (inak kvalitný) LG G5 nebude mať svojho skladateľného nasledovníka. Túto novinku by sme mali spoznať už onedlho počas kngresu v Barcelone pod názvom MWC 2017.

Zatiaľ je k dispozícii uniknutý render, ktorý dohady potvrdzuje. Vidno tu kovové unibody telo, duálny fotoaparát, skener odtlačkov prstov, USB-C konektor a v súčasnosti snáď poteší aj správa o 3,5 mm jacku. Čo sa týka ďalších špecifikácií, displej má mať uhlopriečku s kapacitou 5,3” a QHD rozlíšenie, vo vnútri má byť Nový Snapdragon 835 a 6 GB pamäte RAM. O ďalších novinkách vás budeme určite včas informovať.

Zdroj: pocketnow.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+