MojAndroid

Po nedávnom sprístupnení aktualizácie na Android 8.0 Oreo pre LG G6 v USA sa update rýchlo dostal aj k nám. O jeho prítomnosti nás informovali naši čitatelia, a tak je veľmi pravdepodobné, že sa na aktualizáciu môžete už čoskoro tešiť aj vy.

Aktualizácia tak prináša všetky novinky a vylepšenia, ktoré sú súčasťou nového systému Android 8.0 Oreo od Google. Samozrejme, tešiť sa môžete aj na dodatočnú optimalizáciu a zlepšenia od výrobcu a novinky v nadstavbe systému. Súbor s aktualizáciou mal v USA veľkosť takmer 2 GB, u nás nemáme veľkosť balíčka potvrdenú, no je veľmi pravdepodobné, že sa bude pohybovať v podobných číslach. Veľkosť inštalačného balíčka na Slovensku je 1,7 GB. Pri inštalácii preto na to myslite a súbor s aktualizáciou sťahujte radšej cez stabilnú Wi-Fi sieť. Zároveň nám môžete v diskusii pod článkom dať vedieť, aké novinky ste v aktualizácii objavili.

Za tip na článok ďakujeme čitateľovi Milošovi!

Aktualizované 24.5. o 12:30 – doplnená informácia o veľkosti inštalačného balíčka

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
24.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+