MojAndroid

Spoločnosť LG nemá za sebou najlepší rok. LG G5 zaostal za svojimi predchodcami. Hoci ide o výborný telefón, iba málokto ho tento rok uprednostnil pred vlajkovými loďami iných výrobcov. Nepomohol tomu ani modulárny dizajn, ktorý bol síce inovatívny, no v porovnaní napríklad s MotoMods od Lenova pôsobí ťažkopádne. Z každej chyby je ale možné poučiť sa a zdá sa, že LG presne to spravilo. Budúci rok sa chystá predstavenie LG G6 a my sa už teraz môžeme pozrieť na to, ako asi bude novinka vyzerať.

Náš tip
LG G5 dostáva aktualizáciu s Androidom 7.0 Nougat

Detailný 3D render vychádza z doterajších známych informácií. Video naznačuje obrovské zmeny oproti poslednej generácii. Zdá sa, že ostane zachovaný kovový dizajn telefónu. Ten má ale oveľa jednoduchšiu konštrukciu bez modulárneho systému. Celkovo disponuje telefón industriálnym dizajnom, ktorý ale v zobrazenej čiernej farbe pôsobí veľmi elegantne. Vidíme aj opätovné použitie duálneho fotoaparátu, ako aj skener odtlačkov prstov a ďalšie tradičné ovládacie prvky. Dokonca sa na telefóne nachádza aj 3,5-milimetrový jack pre slúchadlá, ktorý bude možno v budúcom roku už iba extra bonusom.

Podľa ďalších dohadov by LG G6 mal byť predstavený skôr ako rival S8 od Samsungu. Ponúknuť by mal 5,3″ QHD displej, procesor Snapdragon 835 a 6 GB RAM. Ďalšie informácie sú zatiaľ iba čistými špekuláciami, a tak si na ostatné detaily radšej ešte počkáme.

Zdroj: @OnLeaks (Twitter) via My Smart Price, GizmoChina

28.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+