MojAndroid

Zariadenie LG G5 spoznáme oficiálne už o pár dní, no sú to práve tie kritické dni, kedy sa zvyknú ešte na poslednú chvíľu odhaľovať nejaké tie špecifikácie a funkcionality. Neraz sme už písali o LG G5 v súvislosti s always on displejom, zaujímavým krytom Quick Cover či o predpokladaných parametroch. Teraz je tu však fotografia, ktorá hovorí sama za seba – takto bude vyzerať LG G5. Viete však, čo je na tejto fotografii najzaujímavejšie? Nejde o uniknutú fotografiu – ale o obrázok z e-obchodu v Dubaji. Tento smartfón tu totiž niekto ponúka na predaj:

uniknuta_fotografia_LG_g5

Smartfón údajne privezený z USA tu ponúkajú za cenu okolo 610 eur. Ďalším bombónikom je fakt, že tento smartfón má dokonca platné IMEI a nachádza sa v originál balení. Nuž, čo na to povedať. Nedá sa potvrdiť, že ide o smartfón, ktorý onedlho uvidíme na pódiu v rukách zástupcov LG na MWC v Barcelone. Nie je totiž možné napríklad určiť, či má toto zariadenie displej na spôsob LG V10, o ktorom už na našich stránkach bola reč a rovnako otázne je to aj s údajnou fičúrou vysúvateľnej batérie. Zároveň sa však pravosť fotografie nedá ani poprieť. Pri predchádzajúcich únikoch informácií sa hovorilo o duálnom zadnom fotoaparáte, o okrúhlom skeneri odtlačkov prstov na zadnej strane, rovnako aj o kovovom tele. V tomto zmysle fakty sedia. Celú pravdu sa teda dozvieme o pár dní v Barcelone, kde na evente LG nebude chýbať ani naša redakcia.

LG_G5_uniknute_fotografie

Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+