MojAndroid

Používatelia LG smartfónov vedia, že v prípade vlajkových lodí môžu očakávať rýchle softvérové aktualizácie. Inak tomu nie je ani v prípade LG G3 a LG G4, ktoré by mali byť prvými zariadeniami spoločnosti, ktoré dostanú aktualizáciu na najnovší Android 6.0 Marshmallow. LG sa rýchlym aktualizáciám priučilo v časoch, kedy vyrábalo Nexus 4 a Nexus 5. Sme preto veľmi radi, že spoločnosť nadviazala na tradíciu rýchlych aktualizácií aj pri svojich ďalších zariadeniach.

lg-g4-lg-g4-android-6-0-marshmallow

O tom, že aktualizácia na spomínané zariadenia príde už čoskoro, hovorí oficiálny web výrobcu. Ten pri LG G3 a LG G4 uvádza priamy odkaz na Android 6.0, ktorý už v týchto momentoch upravujú vývojári spoločnosti. Kým ale kórejský výrobca uvoľní hotovú OTA aktualizáciu, prejde ešte niekoľko dlhých dní. Ak všetko pôjde podľa plánu, tak očakávame, že sa nového Androidu 6.0 Marshmallow dočkajú posledné dve vlajkové lode LG ešte tento mesiac. Nebudeme však predbiehať udalostiam. O tom, kedy presne vyjde aktualizácia na spomínané modely, vás ešte budeme informovať.

Odporúčame vám aj tieto články:

Zdroj: PocketNow, LG

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+