MojAndroid

LG začalo oficiálne na svoj veľký event pozývať už minulý týždeň. Zatiaľ však nebolo potvrdené, či pôjde o LG G4 – i keď si to väčšina ľudí domyslela. Pozvánka bola ladená do koženého outfitu a oficiálny dátum znel 28.apríl. Novšia pozvánka s oficiálnym potvrdením však hovorí jasne – pôjde o LG G4. Postupne sa odhaľujú aj jednotlivé prednosti tohto smartfónu. Včera sme vás informovali o veľkosti clonového čísla F1.8, ktoré by malo prispieť k veľmi slušným fotografiám a dnes je tu ďalšia zaujímavosť – po náznakoch o koži tu je i detailná fotografia zadného krytu. Môžeme sa teda zrejme tešiť na smartfón s koženým krytom na zadnej strane.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ešte sa však uvidí, či pôjde o originálnu kožu, alebo iba o riešenie pripomínajúce tento materiál. Zvuk vypaľovania znakov do kože na videu by však mohol čo-to potvrdzovať. Do odhalenia ostáva stále 20 dní, a tak sa musíme ešte pripraviť na ďalšie oficiálne či neoficiálne informácie, ktoré smartfón o niečo viac odhalia.

Zdroj: androidauthority.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+