MojAndroid

Fotománia má za sebou už nejaký ten rok fungovania a za ten čas sa na nej nazhromaždilo množstvo fotografií. Tento web je jedinečný tým, že ku konkrétnym smartfónom sú pridávané používateľské fotky. Tie vás môžu v mnohých prípadoch nielen inšpirovať k lepším fotografickým výkonom, ale vám môžu pomôcť, napríklad aj s výberom smartfónu. Ak je totižto pri jeho výbere pre vás rozhodujúca aj kvalita fotografií, tak je dobré si pozrieť, ako fotí daný model v reálnych podmienkach. Aj preto vám postupne v ďalších častiach fotománie ukážeme, ako fotia konkrétne smartfóny. Dnes sme vybrali LG G4.

O projekte FOTOmánia: FOTOmánia vznikla v roku 2015 ako projekt zameraný na fotografie vytvorené bežnými používateľmi a ich smartfónmi. Jeho cieľom je poukázať na kvalitu fotoaparátov rôznych zariadení s Androidom a samozrejme aj potešiť oko čitateľa. Na FOTOmánii v súčasnosti nájdete už viac ako 2400 fotografií, ktoré sú triedené podľa niekoľkých kritérií a zariadení. Tie pravidelne dopĺňame o nové kusy.

Kde posielať vaše výtvory?

Vaše fotografie môžete publikovať na samostatnom webe Fotománie na adrese fotomania.mojandroid.sk. Stačí ak sa zaregistrujete a nahráte svoje fotografie s krátkym popisom, kategóriou a uvedeným typom zariadenia. Nezabudnite vyplniť aj svoje meno, priezvisko a e-mail v profile. Výhercov tričiek budeme kontaktovať e-mailom.

Fotografie

Do článku sme pre ukážku vybrali niekoľko fotografií, ďalšie môžete nájsť na webe fotománie na tomto odkaze.

22.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+