MojAndroid

V posledných dňoch nezostalo veľa času ani priestoru na to, aby sme mysleli na tých výrobcov, ktorí nepredstavili v Barcelone svoje horúce novinky. Všetka pozornosť sa upriamila na Samsung a HTC, ktorí na MWC 2015 predstavili svoje nové vlajkové lode a na ďalších výrobcov, ktorí priniesli niektoré zaujímavé novinky. Počas najbližších mesiacov však očakávame novinky aj od ostatných výrobcov, medzi ktorých patrí aj ďalšia kórejská spoločnosť LG.

Tá vlani zaujala modelom LG G3, ktorý bol jedným z prvých na svete s displejom s QHD rozlíšením. LG G3 však ponúkal niekoľko ďalších zaujímavých funkcií, ktoré ho diferencovali od konkurencie a vďaka ktorým je aj dodnes jedným z najlepších zariadení na trhu. Minuloročný model bol výrazným vylepšením predchodcu LG G2, a to po softvérovej aj hardvérovej stránke. Podľa najnovších informácií však spoločnosť LG chystá veľké zmeny aj tento rok a tešiť sa tak môžeme na úplne nové prostredie, ale aj ďalšie zmeny.

Jeden z návrhov nového LG G4.
Jeden z návrhov nového LG G4.

Nové prostredie LG UX 4 bude pritom predstavené ešte pred samotným smartfónom. Šéf mobilnej divízie LG Cho Juno pritom poznamenal, že obdivuje Samsung za to, čo urobil pri vývoji novej vlajkovej lode Galaxy S6 a dúfa, že nový produkt z ich dielne budeme na minimálne rovnakej úrovni. Nakoniec dodal, že spoločnosť LG sa bude snažiť o to, aby sa v roku 2015 dostala na tretie miesto vo svete medzi výrobcami smartfónov. Uvidíme, ako sa spoločnosti podarí tieto predsavzatia naplniť a ako k tomu pomôže práve spomínaná vlajková loď LG G4.

Zdroj: KoreaTimes via PhoneArena

5.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+