MojAndroid

HTC a Samsung svoje vlajkové lode už predstavili a teraz je rad na LG, ktorý má odhaliť nový model high-end smartfónu G4. Doteraz sme sa mohli stretnúť len s neoficiálnymi informáciami, ktoré nám čo to povedali o parametroch zariadenia, prípadne to, ako by mohlo vyzerať. Teraz však máme na stole oficiálnu pozvánku, ktorou spoločnosť potvrdila, že pripravuje odhalenie svojej najnovšej vlajkovej lode. Mediálna udalosť sa uskutoční už 28. apríla v New Yorku, Londýne a Paríži.

LG-G4-710x604

Pozvánka prichádza v zaujímavom vyhotovení, ktoré pripomína kožený obal knihy. Na nej je zvýraznené písmeno G, ktoré je súčasťou textu “See the Great. Feel the Great”. Pozvánka by mohla naznačovať, že LG použije nové materiály, no viaceré dohady sa prikláňali skôr k tomu, že LG G4 ostane vyrobený z plastu. Inak by tomu ale mohlo byť pri LG G4 Note, ktorý podľa dostupných správ má byť už vyrobený z kovu. Ako to nakoniec bude však zistíme už čoskoro.

Zdroj: androidauthority

 

31.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+