MojAndroid

Ešte koncom minulého roka sme vás informovali o aktualizácii pre LG G4, ktorá so sebou niesla nový Android 6.0 Marshmallow. Vtedy LG zverejnilo aktualizáciu pre viaceré európske krajiny, no Slovensko medzi nimi chýbalo. To sa však mení v týchto dňoch, kedy LG G4 dostáva aktualizáciu na najnovší Android aj u nás. O aktualizácii nás informoval jeden z našich čitateľov a poslal nám aj screenshoty zobrazujúce nové prostredie systému.

LG G4 s Androidom 6.0 prináša niekoľko dôležitých noviniek. Jednou z nich sú napríklad povolenia aplikácií, ktoré sa teraz dajú jednotvlivo ovládať pre každý váš nainštalovaný titul. Okrem toho prináša Android 6.0 aj vylepšený Knock Code, tichý mód bez upozornení, notifikácie v hornej časti obrazovky (v popredí) a funkciu QMemo+ pre zapisovanie rýchlych poznámok. Dostali ste aktualizáciu na svoje LG G4 už aj vy?

Náš tip
LG G4 dostáva v Európe aktualizáciu na Android 6.0 Marshmallow

Za screenshoty ďakujeme Eduardovi M. 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+