MojAndroid

LG predstavil koncom mája novú vlajkovú loď LG G3, ktorá je synonymom toho najlepšieho, čo za posledné roky vyrobil. Veľký záujem spotrebiteľov potvrdzujú najnovšie správy kórejského portálu ETNews, podľa ktorého sa nový model v domovskej krajine predáva lepšie, než sa očakávalo. Denne sa podľa správy predá 25 – 30-tisíc kusov tohto modelu, čo je viac než dvojnásobok predaja minuloročného modelu LG G2.

Zaujímavé je porovnanie nového modelu od LG s vlajkovou loďou Galaxy S5. Samsung totižto podľa zdroja predával v rovnakom období, teda tesne po spustení predaja 7000-8000 kusov za deň. Marketingové aktivity LG sú pritom oveľa menšie, než tie spoločnosti Samsung. LG G3 má však na svojej strane inovácie v podobe Quad HD displeja, optickej stabilizácie obrazu OIS+, väčšej pamäte RAM (len v prípade 32 GB verzie) alebo laserového zaostrovania. Pre každú spoločnosť je však dôležitý dlhodobý predaj na medzinárodnej úrovni, takže úspech modelu nemusí byť taký veľký, ako sa zdá. To ukážu až finančné správy spoločnosti.

Náš tip
LG G3 – chce zasadnúť na trón – ŽIVÉ FOTOGRAFIE

LG G3 bude dostupný samozrejme aj pre slovenský trh. Viac informácií o cene a dostupnosti sa dozviete v pôvodnom článku, na ktorý odkazuje TIP.

Náš tip
LG G3: Toto je odporúčaná cena a termín začatia predaja

Zdroj: ETNewsphonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+