MojAndroid

Kórejská spoločnosť začína s aktualizáciou svojej vlajkovej lode na Android 5.0 Lollipop už aj v európskych krajinách. Po tom, čo oznámila dostupnosť updatu vo svojej domovskej krajine, je na rade aj Európa. Nový firmvér s najnovšou verziou OS od Google je momentálne distribuovaný v Poľsku a jeho dostupnosť bola zástupcami spoločnosti oznámená aj v Nemecku. Tam sa má LG G3 začať aktualizovať začiatkom decembra.

 

Update má veľkosť 540 MB, aj preto sa odporúča, aby ste si ho v prípade dostupnosti stiahli prostredníctvom WiFi. Noviniek, ktoré LG prináša je viacero. Okrem pozmeneného používateľského prostredia s prvkami pochádzajúcich z Androidu Lollipop, sa môžeme tešiť aj na nové funkcie, o ktorých sme na stránke MojAndroid.sk písali už niekoľkokrát.  To kedy sa aktualizácia dostane na Slovensko ostáva aj naďalej veľkou neznámou. LG však sľuboval, že G3 aktualizuje ešte do konca roka. Majitelia tohto smartfónu tak možno ešte tesne pred Vianocami dostanú od LG pekný vianočný darček.

Náš tip
Veľký zoznam všetkých zmien v Android 5.0 Lollipop

Náš tip
Android 5.0 Lollipop: TOP 7 funkcií, o ktorých by ste mali vedieť

Náš tip
Samsung Galaxy S5 a LG G3 dostanú Android 5.0 ešte do konca tohto roka

lg-g3-lollipop
Takto by malo vyzerať používateľské prostredie Androidu 5.0 Lollipop na LG G3

Zdroj: androidpit

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
25.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+