MojAndroid

LG vydáva oficiálne stanovisko k možným problémom so zamŕzaním novinky LG P990 Optimus 2X. “Na slovenskom trhu sa u mobilných telefónov LG P990 Optimus 2X vyskytujú verzie V10b a V10c. Softvérové ​​verzie telefónov sa v jednotlivých krajinách líšia a diskutovaná verzia bola určená pre inú oblasť. V Slovenskej republike sa tak v oficiálnej distribúcii nikdy nevyskytovala. Navyše v každej krajine prebieha niekoľkomesačné testovanie telefónu so SIM kartami reálnych operátorov, práve z dôvodu, aby sa odstránili problémy s kompatibilitou medzi telefónom a sieťou operátora.

Slovenskí zákazníci sa tak nemajú čoho obávať. V prípade zistenia problémov LG okamžite pracuje na aktualizácii, ktorá sa do telefónu nahráva automaticky, prípadne je možné nahrať aktualizáciu ručne priamo z telefónu – voľbou Nastavenia | Info o telefóne | Aktualizácia software. ” hovorí Martin Malý, tlačový hovorca spoločnosti LG.

V zahraničí sa k problému so stabilitou prihlásilo cez 600 užívateľov, ktorí podpísali “petíciu” za opravu. Tá však nebola vôbec potrebná, pretože LG okamžite po zistení problému vydalo aktualizáciu V10c, ktorá stabilitu telefónu opravila.

20.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+