MojAndroid

(Originálny článok 2.12.2011) LG a Sony Ericsson uzavreli dohodu so spoločnosťou Box.net, ktorá prevádzkuje online úložisko dát. Majitelia smartfónov týchto značiek si tak budú môcť vychutnať extra úložný priestor 50GB, ktorý automaticky získajú na Box.net. Stačí ak si z Android Marketu stiahnú rovnomennú aplikáciu a prihlásia sa v nej pomocou svojho už existujúceho účtu, alebo si registráciou vytvoria nový. Výbornou správou je aj to, že konto nie je viazané na hardvér telefónu. To znamená, že aj po jeho výmene, ostáva 50GB úložný priestor naďalej k dispozícii a to až do zrušenia účtu.

Zatiaľ čo majitelia LG telefónov už hlásia, že im po prihlásení na Box.net pribudla prémiová kapacita, pri Sony Ericssone (Xperia smartfóny) sa zatiaľ len očakáva jej aktivácia.

Aktualizácia 16.12.2011: Spoločnosť Sony Ericsson dnes potvrdila spustenie služby pre telefóny Xperia aj na Slovensku.

Ak teda patríte k tým, čo vlastnia niektorý z podporovaných mobilov, neváhajte a využite túto skvelú príležitosť a dajte nám všetkým vedieť, či to naozaj funguje ;).

Box
Box
Verzia Podľa zariadenia (30. 11. 2011)
Veľkosť Podľa zariadenia
2.1+

Zadarmo

 

16.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+