MojAndroid

Spoločnosť LG predstavila spolu so svojou novou vlajkovou loďou aj 360° kameru. Tá zachytáva videá pre virtuálnu realitu a v porovnaní s konkurentmi vo svojej cenovej relácii je na tom kvalitatívne vcelku dobre. Nepredáva sa však tak, ako si LG predstavuje, a tak sa spoločnosť rozhodla toto príslušenstvo trochu zviditeľniť. Pre svoju vlajkovú loď LG G5 vytvorili sadu 360° živých pozadí ako reklamu na novú kameru.

V prvom kole sa jedná o sadu 360° panorám, ktoré boli zachytené profesionálnymi fotografmi (a profesionálnymi fotografiami), no v budúcnosti sa LG chystá priniesť viac pozadí. Každý mesiac 4 nové pozadia, a to až do novembra. Na to, aby ste si vo svojom LG mohli nastaviť tieto sférické tapety, musíte si stiahnuť aplikáciu 360 Wallpaper z vlastného obchodu LG SmartWorld. Pozadie potom môžete meniť iba pohybom zariadenia (gyroskopom).

Zdroj: LG

16.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+