MojAndroid

Gameloft sprístupnil v poradí už tretie pokračovanie populárnej golfovej hry s názvom Let’s Golf! 3 HD, pre všetkých na Android Markete. Dostupná je za vynikajúcu cenu – zadarmo. Hra upúta svojou grafikou, výbornou hrateľnosťou a podporou niektorých zaujímavých funkcií.

S Let’s Golf! 3 HD si zahráte golf na najvzdialenejších miestach akým je napríklad Vesmír alebo Čínsky múr, no hra sa môže pochváliť aj možnosťou lokálne hrania s ďalšími priateľmi prostredníctvom Bluetooth alebo WiFi pripojenia. Využiť môžete aj integráciu so sociálnymi sieťami – svojich priateľov na Facebooku tak môžete pozvať do svojho golfového klubu alebo chatovať s online hráčmi priamo v hre.

Pred tým než začnete, hra ponúka možnosť vytvoriť si vlastnú postavu, ktorú si môžete upraviť podľa svojej predstavivosti – na výber sú k dispozícii tisícky kombinácii oblečenia, vlasov, vybavenia a ďalších prvkov.

Ak sa rozhodnete Let’s Golf! 3 HD nainštalovať, pripravte si minimálne 1.4GB miesta vo vašom telefóne. Je to trochu veľa, ale mohlo by to stáť za to ;). Tu sú linky pre nainštalovanie hry:

Let’s Golf! 3 HD
Gameloft
Verzia 1.0.0 (11. 10. 2011)
Veľkosť 2,3 MB
2.2+

Zadarmo

13.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+