MojAndroid

Napriek tomu, že sa nachádzame približne v polovici letných prázdnin a času dovoleniek, slovenskí operátori naďalej aktívne pracujú na vylepšovaní svojich produktov a rozširovaní ponuky. Zlepšovanie pokrytia, nové balíčky či odmena vo forme nekonečných dát. Poďme sa v krátkosti pozrieť na to, čo si pre nás pripravili jednotliví operátori.

Slovak Telekom: Lepšia optika a bezplatné dáta

Slovak Telekom pracoval na vylepšení svojej optickej siete. Vďaka tomu dosiahol s pokrývaním vlastnou optickou sieťou ďalší míľnik – viac ako 800 tisíc domácností na Slovensku. Súčasne ohlásil, že v rozširovaní dostupnosti optickej siete bude pokračovať aj naďalej. Postupom času chce naplnil svoju ambíciu milión pokrytých domácností.

Za posledné týždne a mesiace priniesol optickú sieť napríklad do týchto lokalít: Batizovce, Bátorove Kosihy, Bystré (okr. Vranov nad Topľou), Jasenové, Komárovce, Košice-Sídlisko KVP, Plavecké Podhradie, Rudlov, Spišská Teplica, Studenec, Vyšná Myšľa. Ako môžete vidieť, pokrytie pribúdalo najmä na východnom Slovensku, ale nechýba ani stred krajiny či kúsok Záhoria.

Nekonečné dáta v Telekome

Na svoje si počas leta prídu aj používatelia smartfónov. Telekom aktuálne pripomenul svoju veľkú letnú akciu, v rámci ktorej bezplatne ponúka nekonečné dáta.

Akcia bola spustená už 1. júla, no pokračuje aj celý august. Zákazníci, ktorí majú najnovšie paušály (Základ, Ideál, Dáta, Nekonečno) a aj staršie Áno alebo Happy paušály si balík môžu aktivovať zdarma počas priamo v Telekom aplikácii. Akcia je dostupná aj pre najnovšie biznis paušály, rovnako aj pre staršie ÁNO Biznis. Limit neobmedzených dát je nastavený na 1000 GB.

Pre zákazníkov Predplatenky je pripravená špeciálna akcia. Ak si medzi 1. júlom a 31. augustom 2021 aktivujú balík Nekonečné pripojenie na 10 dní, môžu získať aj Nekonečné dáta na deň zdarma. Akcia funguje tak, že počas 10 dní platnosti balíka si bude môcť zákazník cez Telekom aplikáciu aktivovať jeden raz balík Nekonečné dáta na deň za 0 €.

Orange: Nové balíčky, bezplatné hovory a odmeny za pravidelné dobíjanie kreditu

Orange si počas tohtoročného horúceho leta pripravil pre svojich zákazníkov s predplatenými Prima kartami množstvo atraktívnych noviniek. Od 28. júla budú môcť za 2 eurá získať kartu Prima Dáta, ktorá bude okrem 2-eurového kreditu a 1 GB dát navyše obohatená aj o bezplatné hovory na jedno číslo v sieti Orange počas 6 mesiacov zadarmo.

Zákazníci sa tak bez ohľadu na aktuálnu výšku kreditu, hoci aj bez neho, vždy dovolajú svojmu blízkemu. Číslo na bezplatné volania si môžu vybrať buď priamo v predajni, alebo si ho dodatočne aktivovať cez SMS.

Nové denné a týždenné balíky

Orange rozšíril predplatené Prima karty o ďalšie doplnkové balíky. Zákazníkom týmto krokom dáva viac možností výberu podľa ich aktuálnej potreby.

  • Denný balík Nekonečné hovory za 1 euro
  • Denný balík Nekonečné dáta za 2 eurá
  • Týždňový balík Nekonečné hovory za 2 eurá
  • Týždňový balík s 1 GB dát za 2 eurá
  • 30-dňový balík Nekonečné hovory na 1 číslo v sieti Orange za 3 eurá

Nekonečné volania a dáta môžu zákazníci využívať počas celého dňa, respektíve 7 dní vrátane dňa aktivácie, pričom tak pri hovoroch, ako aj surfovaní na internete sa uplatňujú podmienky férového používania. Pri dennom balíku nekonečných dát sa po 5 GB prenesených dát namiesto zastavenia dátových prenosov obmedzí prenosová rýchlosť na 3 Mbit/s.

Aktivácia vybraného doplnkového balíka je jednoduchá, stačí odoslať SMS s kľúčovým slovom na číslo 445 alebo si balík aktivovať cez Zákaznícku zónu Môj Orange.

Odmeny za pravidelné dobíjanie kreditu

Zákazníci s predplatenou Prima kartou môžu za pravidelné dobíjanie svojho kreditu stále získať odmeny – Nekonečné víkendové volania v sieti Orange, Nekonečné víkendové správy v sieti Orange, prípadne až 10 GB víkendových dát. Stačí, ak si svoj kredit dobijú aspoň raz za 30 dní vo výške aspoň 10 eur a postupne získajú niektorú odmenu, prípadne ich kombináciu.

4ka: Zľava za prenos čísla

Najmladší operátor si na leto pripravil ponuku, s ktorou zákazníci ušetria. A to konkrétne 2 eurá mesačne dlhodobo. Stačí, ak si prenesú svoje číslo. Akcia trvá od 21.6. do 30.9.2021.

Naše paušály SLOBODA ponúkajú presne to po čom zákazníci túžia. Veľké objemy dát, ktoré poslúžia na zdieľanie všetkých zážitkov s priateľmi, rodinou či okolitým svetom bez akýchkoľvek obmedzení a teraz aj s výhodnejšou cenou, pretože sú o 2 eura lacnejšie.

Andrea Čagalová, manažérka, ktorá stojí za SLOBODOU zákazníkov 4ky.

Náš tip
Letné akcie alebo čo si pre nás operátori pripravili na leto
2.8.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+