MojAndroid

Pred pár dňami sme vám predstavili novú aplikáciu WineryApp, ktorá je stvorená pre všetkých milovníkov vína. Dnes začíname na stránke MojAndroid.sk netradičnú súťaž. Pomocou Android aplikácie WineryApp si postupne predstavíme niekoľko vinárov. A vy môžete od nich vyhrať skvelé slovenské víno.

Aktualizácia: Výherca vín Matula je čitateľ Aurel Šprlák.

Náš tip
WineryApp: Aplikácia pre milovníkov vína
547004_501930393163156_887820315_n

Spoznajte vinára tohoto týždňa a súťažte o kartón (6 fliaš) jeho vína.

Vinárstvo Matula zo Svätého Jura

Vlastnými slovami vinára:

Sme rodinné vinárstvo zo Svätého Jura, známeho vinohradníckeho mestečka. ktoré patrí do Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Výrobou vína sa zaoberali dlhé generácie našich predkov a my sme sa rozhodli v tejto vzácnej tradícii pokračovať. Od roku 2011 Vám prezentujeme naše vína pod značkou Víno MATULA. Našou najväčšou prioritou je ponúknuť Vám čo najautentickejší produkt našich viníc a potešiť tak Vaše zmysly.

Neodolajte pokušeniu a siahnite po jednom z našich elegantných vín. www.vinomatula.sk

Ako sa zapojiť do súťaže

Tento týždeň začíname so súťažou o kartón vína, ktoré nám venuje vinárstvo Matula. Postup je veľmi jednoduchý:

1. Stiahnite  a nainštalujte si aplikáciu WineryApp

Verzia: 3.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.01
Aktuálna cena: Zdarma

2. Objednajte si “koštovku” v aplikácii Wineryapp, v menu kliknite na “Vinne podujatia” => “Sútaž” => vpravo hore “Objednavam koštovku mailom”

WineryApp-sutaz-1 WineryApp-sutaz-2

3. Pošlite email k nám do redakcie, ktorý bude zaradený do žrebovania.

247587_445780072173691_413842038_n

4. Prvý týždeň hráme o set vinárstva Matula, žrebovanie sa uskutoční v stredu 24.7.2013. Víno odovzdáme výhercovi osobne.

 

Podmienky súťaže

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci s tvorcami aplikcie Wineryapp okostuj.sk vino. Ceny a víno do súťaže venujú slovenskí vinári.
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné stiahnutie  a nainštalovanie aplikácie WineryApp cez ktorú sa prihlási súťažiaci na “koštovku”.
  • Súťaž začína 15.júla 2013 a končí 18.8.2013. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné maily budú vymazané. Do losovania budú zaradení aj súťažiaci z predošlých týždňov.
  • Súťaž bude trvať 5 týždňov. Prvé 4 týždne súťažíte o kartón vína, vždy od iného vinára a posledný týždeň bude hlavná cena ochutnávka v pivnici pre 4 osoby v hodnote 100 €.
  • Súťažiť v tejto súťaži môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Organizátor súťaže si vyhradzujú právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.

 

16.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+