MojAndroid

Team HTC ColumbiaPortál MojAndroid.sk Vám v spolupráci so spoločnosťou HTC prináša letnú súťaž o sedem originálnych cyklistických tričiek Team HTC – Columbia. Vyžrebujeme sedem víťazov a každý si odnesie cyklistické tričko v hodnote 1500 Kč (60 EUR).

Súťaž trvá od 11.8. – 18.8.2010. Víťazov vyžrebujeme 19.8. a budeme kontaktovať e-mailom. Hrá sa o 7 ks cyklistických tričiek Team HTC – Columbia (reálny obrázok).

Team HTC Columbia tricko

Povedzme si niečo o Team HTC – Columbia: Tím HTC – Columbia má najviac víťazstiev v cyklistike a podľa Eurosport je to tím číslo jedna na svete. Medzinárodný tím tvorí 39 mužov a žien z 17 národov. V rokoch 2008 a 2009 vyhrali viac pretekov, ako akýkoľvek iný tím. Za tieto úspechy môže tím talentovaných mladých hviezd a skúsení vedúci, ktorí spoločne pracujú na dosiahnutí úspechu na svetovej scéne. Najznámejšími cyklistami sú určite Mark Cavendish z Veľkej Británie a Mark Renshaw z Austrálie. Zo slovákov reprezentujú tím Martin a Peter Velits.

HTC team Columbia

Do súťaže sa môžete zapojiť odpovedaním na tieto súťažné otázky:

11.8.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+