MojAndroid

Lepší.TV je medzi používateľmi stále obľúbenejšia. Ide o internetovú televíziu, ktorej ponuka zaujme. Za približne 8 eur mesačne si môžete vychutnávať množstvo zaujímavých programov, vrátane HBO. Teraz predstavila novú funkciu, pomocou Lepší.TV budete môcť počúvať aj rádiá. A tých nebude málo. V databáze sa nachádza viac, ako 20 tisíc rádií z celého sveta. Vyberie si každý.

Novinku si môže teraz vyskúšať každý, bez ohľadu na to, či má službu predplatenú. Rádio je už dostupné v demo režime. Keďže databáza rádií je obrovská, nechýba pokročilé filtrovanie. Vyberať si môžete v závislosti od žánru, jazyka, krajiny a podobne. Poslucháč si tak môže zvoliť napríklad anglické rockové stanice a na svojich obľúbených skladbách trénovať znalosť jazyka.

Filtrovanie a obľúbené stanice

Keď nájde stanicu, ktorá ho baví,  môže pomocou filtrov jednoducho nájsť množstvo podobných. Ideálne pre ľudí, ktorí doteraz poznali len zopár slovenských staníc, otvárajú sa im nové obzory. Rovnako je to skvelé pre tých, ktorí zahraničné rádiá už počúvajú.

Pre zjednodušenie a sprehľadnenie si môžete stanice ukladať do obľúbených a následne medzi nimi jednoducho listovať. Samozrejmosťou je potom funkcia vyhľadávania a tiež výpis posledných spustených staníc. Vhod príde aj funkcia vypnutia prehrávania hudby vo vami zvolenom čase. Rádiá môžu počúvať používatelia či už na Lepší.TV boxe, v smart TV alebo aj v aplikácii.

“Sledovanie televízie vždy bolo a vždy bude to, prečo sme Lepší.TV pred dvoma rokmi spustili, ale sú situácie, kedy je rádio jednoducho tou lepšou voľbou. A práve preto sme sa rozhodli vytvoriť a implementovať rádio priamo do samotnej služby. Teraz má používateľ svoje obľúbené rádiové stnaice na dosah jedného kliknutia a navyše v prostredí, ktoré už pozná a je mu blízke. Sme presvedčení, že týmto prídavkom urobíme radosť mnohým používateľom.”

Pavel Górecki, riaditeľ Lepší.TV

Verzia: 1.0.65
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
Lepší.TV: 90 TV staníc za 7 € mesačne | Porovnanie s konkurenciou
21.6.2019
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+