MojAndroid

Minulá noc sa navždy zapíše do histórie ako tá, kedy Leonardo DiCaprio konečne získal Oscara za mužskú postavu v hlavnej úlohe. Bol nominovaný šesťkrát a tentokrát mu ocenenie už neušlo. Samozrejme, o jeho nešťastí vedel prakticky celý svet a nenájde sa veľa ľudí, ktorí by mu ocenenie nedopriali. Svoj názor nechali počuť tisíce ľudí aj na sociálnej sieti Twitter, kde v okamihoch po udelení ocenenia zaplavili celú sieť správami a vytvorili tak rekord.

V priebehu jednej minúty bolo zverejnených až 440 000 správ na sieti Twitter a kým sa nestane niečo skutočne obrovské, tento moment si budeme pamätať ako ten najviac tweetovaný v histórii. Okrem toho šlo aj o najdiskutovanejší moment na Facebooku v USA, a tak je zrejmé, že celý svet zaznamenal, že Leo konečne vyhral Oscara. Okrem neho sa z famóznej noci tešili aj tvorcovia filmu Mad Max: Zbesilá cesta, keď si tento film odniesol až šesť prestížnych sošiek.

Zdroj: Twitter via The Verge, obrázok: Kevork Djansezian/Getty Images

29.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+