MojAndroid

Spoločnosť Lenovo si na výstavu IFA do Berlína priniesla skutočne veľké množstvo noviniek. Našli sme tu aj zaujímavé nové tablety, ktoré už tradične rozšírili portfólio zariadení tohto výrobcu. Tablety z modelového radu Yoga boli vždy zaujímavé svojim spracovaním a možnosťami používania. Inak to nie je ani v prípade tabletu Yoga Tab 3 10, o ktorého cene a dostupnosti sme sa viac dozvedeli priamo z Android Roadshow v Poprade.

YOGA-Tab-3-8

Tento 10-palcový tablet je pokračovateľom predchádzajúcich modelov z radu Tab 2. Aj napriek veľkému displeju ale pôjde o dostupné zariadenie. Okrem 10-palcového HD panelu ponúkne Tab 3 10 aj procesor Snapdragon 210, 1 GB RAM, 16 GB vnútornej pamäte rozšíriteľnej prostredníctvom microSD kariet, 8 MP fotoaparát s možnosťou otočenia a batériu so slušnou kapacitou až 8400 mAh. Vzhľadom na to, že nejde o najvýkonnejší tablet na trhu, ani cenovka nie je príliš vysoká. Zaujímavú novinku od Lenova si vo verzii s Wi-Fi pripojením kúpite už za 219 EUR. Model s podporou 4G sietí bude stáť 259 EUR. Oba varianty nového tabletu budú pritom dostupné na konci októbra.

26.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+