MojAndroid

Viceprezident spoločnosti Lenovo, Chang Cheng ukázal na svojom oficiálnom Weibo účte fotografiu smartfónu s obrovským pomerom displeja k prednej strane smartfónu. Dokonca sa zdá, že smartfón nemá ani žiaden výrez v hornej časti displeja. Je možné, že sa dočkáme takého zariadenia?

Spolu s fotografiou vydal Chang Cheng aj anketu, v ktorej sa pýtal užívateľov, na akú hodnotu tipujú pomer displeja k prednej ploche:

1. Pomer obrazovky 80-84%
2. Pomer obrazovky 85-89%
3. Pomer obrazovky 90-94%

Ďalej Chang Cheng objasnil, že toto zariadenie presiahne 95-percentnú hodnotu pomeru displeja k prednej strane a poskytne skutočný zážitok z full-screen displeja prakticky bez rámčekov, a pravdepodobne aj bez výrezu.

Kedy uvidíme tento smartfón?

Smartfón má byť predstavený 14. júna a máme dostatok času na rôzne špekulácie. Bohužiaľ, v príspevku nie sú uvedené ďalšie funkcie a špecifikácie, ale očakávame, že prvé informácie sa dozvieme už čoskoro.

10.5.2018
Zdroj: gsmarena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+