MojAndroid

Výkonný riaditeľ spoločnosti Lenovo Yang Yuanqing potvrdil, že nový tablet Lepad tento rok ešte neuvedie na trh. V rozhovore povedal, že by sa mohol objaviť niekedy na budúci rok a bližšie špecifikoval len to, že v Číne sa začne predávať začiatkom roka 2011.

Pôvodným plánom, bolo uviesť Lepad do predaja už na konci tohto roka ale podľa všetkého Lenovo očakáva príchod novej verzie Androidu, ktorá by už mala byť prispôsobená pre tablety. Bližšie informácie zatiaľ nie sú k dispozícií, azda len to, že pôjde o 10,1 palcový tablet, ktorý bol predstavený ako súčasť hybridného notebooku IdeaPad U1 a bude sa predávať ako samostatná časť. Uvidíme, či si LePad vybojuje svoje miesto na trhu a aký úspech bude mať medzi užívateľmi v tomto neustále sa rozrastajúcom odvetví.

13.11.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+