MojAndroid

Fanúšikov filmovej série Star Wars zaručene poteší nový produkt, ktorý predstavili Lenovo v spolupráci s Lucasfilm. Na fanúšikovskom Disney evente sa objavil Star Wars headset s rozšírenou realitou.

Momentálne toho veľa nevieme o hardvérovej stránke headsetu, dokonca nepoznáme ani dátum začiatku predaja. Avšak boli oznámené niektoré hry. Napríklad si budete môcť zahrať holochess, čo je v podstate holografický šach, s ktorým ste sa mohli niekoľkokrát stretnúť v Star Wars. Pre akčnejších hráčov bude k dispozícií aj hra Jedi Challenges, čo sú súboje medzi rytiermi Jedi. A áno, budete bojovať so svetelným mečom.

Náš tip
Rozšírená realita pomôže zredukovať fantómovú bolesť v chýbajúcích končatinách

Dostupnosť tohto headsetu bude zo začiatku obmedzená len na americký obchod Lenova a BestBuy. Ak ale chcete dostávať medzi prvými informácie o Star Wars: Jedi Challenges, tak sa môžete prihlásiť na odber emailov na oficiálnej stránke.

Zdroj: Engadget

17.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+