MojAndroid

Máte radi populárnu aplikáciu SNAPit Camera známu predovšetkým zo smartfónov značky Lenovo? Teraz prichádza možnosť nainštalovania tejto aplikácie aj na ostatné smartfóny. Prostredníctvom portálu xda-developers si môžete stiahnuť APK súbor a vyskúšať túto aplikáciu, ktorá navyše funguje plnohodnotne aj bez rootu vášho zariadenia. SNAPit ponúka rôzne možnosti panorámy, “beauty mode” v prípade prednej kamery a nechýba ani podpora natáčania videa v rozlíšení 4K.

Náš tip
Lenovo Moto E: Nová séria smartfónov s dobrou cenou aj výdržou VIDEO

Používateľ xda-developers pod prezývkou LordArcadius zverejnil prostredníctvom miestneho fóra práve APK súbor, ktorý vám ponúkne funkcie aplikácie SNAPit Camera aj na vašom smartfóne. Aplikácia bola pôvodne testovaná na smartfóne Xiaomi Redmi Note 4 a až neskôr sa zistila kompatibilita aj na iných zariadeniach. Nie je tu stopercentná šanca, že aj vaše zariadenie bude tento APK súbor podporovať, ale rozhodne to stojí za vyskúšanie. APK súbor je dostupný v príslušnom vlákne fóra portálu xda-developers.

–> APK súbor dostupný na stiahnutie prostredníctvom portálu xda-developers <–

Zdroj: xda-developers 

15.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+