MojAndroid

Lenovo v nasledovných dňoch na konferencii Lenovo TechWorld 2016 predstaví svetu množstvo technologických noviniek. Okrem iných, očakávame aj uvedenie prvého komerčné dostupného smartfónu projektu Tango, ktorý má niesť názov Lenovo PHAB2 Pro. Jeho oficiálne predstavenie sa má udiať už zajtra v San Franciscu  o 19:00 nášho času. Priamo na podujatí je aj naša redakcia, takže už čoskoro vám prinesieme informácie a fotografie priamo z miesta diania.

Náš tip
Lenovo Tech World 2016: tieto novinky očakávame v San Franciscu

Lenovo-Tango-2

Prejdime však k veci. Pripravovaný Tango smartfón sa nepodarilo pred predstavením udržať v úplnej tajnosti a na internete sa objavili prvé fotografie zariadenia, ako aj niektoré základné špecifikácie. Lenovo PHAB2 Pro nebude úplne bežným smartfónom. Jeho displej bude mať totižto veľkosť až 6,4-palca, pričom vybavený bude aj senzormi a snímačmi, ktoré sú potrebné pre fungovanie technológií projektu Tango. To má v takýchto zariadeniach zaistiť najmä 3D mapovanie a rozšírenú realitu priamo na displeji, ako aj podporu navigácie vo vnútri budov a ďalších služieb. Viac podrobností o novinke sa dozvieme už zajtra.

Náš tip
Budúcnosťou indoor navigácie je projekt Tango, vyskúšali sme si ho na vlastnej koži | MWC 2016

 

8.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+