MojAndroid

Moderný showroom Lenovo v Banskej Bystrici zmenil svoje sídlo a odteraz ho nájdete v Europa Shopping Center. Na ploche 100 metrov štvorcových je tu sústredená kompletná ponuka od PC, notebookov, rovnako smartfónov až po príslušenstvo a servisné služby. Nový showroom bol pre prvých návštevníkov otvorený už uplynulý víkend (16.-17.5.).

Presťahovali sme produkty i servis tejto špičkovej značky do priestorov Europa Shopping Center, na miesto s výbornou polohou i adresou, ktoré poznajú nielen domáci,“ uviedol Ján Baliak, managing director zo spoločnosti MARSANN IT, ktorá prezentačné a predajné priestory Lenovo prevádzkuje. 

Nový dizajnový showroom Lenovo sa stáva súčasťou najväčšieho nákupno-zábavného centra v banskobystrickom kraji, ktorý denne navštívi viac ako 15-tisíc návštevníkov.

Lenovo_BB_2

 “Z ulice Janka Kráľa sme sa presťahovali tam, kde Lenovo dávno patrí. Obrazne i reálne – do Európy. Na kontinente je značka líder a v Banskej Bystrici na najlepšej adrese, blízko k ľuďom. Inak to nie je ani v Bratislave, v priestoroch Digital Parku a OC Bory Mall, v Košiciach nás nájdete v Auparku. Všade zákazníci dostanú okrem kompletného portfólia produktov Lenovo i profesionálnu radu, možnosť vyskúšať si a porovnať produkty, originálne príslušenstvo a samozrejme servis,“ dodáva Ján Baliak.

19.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+