MojAndroid
Slavo Dzuričko 18.11.2017

Spoločnosť Lenovo prináša dve novinky na poli Android tabletov. Ide o cenovo dostupné zariadenia, ktoré ponúknu len základnú výbavu. Tablety nesú označenie Lenovo Tab 7 a tiež Lenovo Tab 7 Essential. Ich cena začína už na úrovni 79 dolárov a sú dostupné prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu.

Náš tip
Motorola Moto X4 oficiálne na Slovensku! Poznáme cenu a dostupnosť | VIDEO
Náš tip
Lenovo: Máme ambíciu dostať sa medzi TOP 3 svetových výrobcov smartfónov | ROZHOVOR

Lenovo Tab 7

Prvý z dvojice nových tabletov je lepšie vybavený Lenovo Tab 7. Ponúkne 7″ IPS LCD displej s rozlíšením 1280 x 720 pixelov, štvorjadrový procesor MediaTek MT8161, 1 GB RAM, 16 GB interného úložiska či dva fotoaparáty. Zadný fotoaparát ponúka len základné 2 MPix a predná „selfie“ kamera následne 5 MPix. Tablet podporuje technológiu Dolby Atmos pre slúchadlá, ale aj pre predný hlasný reproduktor. Cena zariadenia začína na hodnote 99 dolárov.

Náš tip
Lenovo spúšťa oficiálnu Facebook stránku pre fanúšikov zariadení Moto

Lenovo Tab 7 Essential

Lenovo Tab 7 Essential ponúkne 7″ IPS displej s rozlíšením 1024 x 600 pixelov, štvorjadrový procesor MediaTek MT8167D, 1 GB RAM a interné úložisko s kapacitou 16 GB. Ide o horšie vybavené zariadenie, ktoré je určené skôr nenáročným používateľom. Výrobca sa to snaží kompenzovať cenou, ktorá štartuje už na hodnote 79 dolárov.

Obe nové Lenovo zariadenia obsahujú po stránke softvéru systém vo verzii Android 7.0 Nougat. Viac informácií o nových tabletoch si môžete prečítať na oficiálnej stránke výrobcu.

Zdroj: gsmarena

18.11.2017
Používateľské recenzie
Fotománia

+