MojAndroid

Lenovo P70 začína na Slovensku dostávať novší Android vo verzii 5.1 Lollipop. Výrobca pri OTA aktualizácii upozorňuje na viacero vecí. Jednou z nich je napríklad to, že používateľ po inštalácii odstráni používateľské rozhranie VIBE, zmenia sa aplikácie a používateľské rozhranie, či odstránia funkcie v ponuke nastavenie, ako sú gestá pri vypnutom displeji, uzamknutie potrasením, funkcia Wide touch, inteligentná scéna a stíšenie hlasitosti.

Screenshoty s novým systémom, ktoré nám zaslal náš čitateľ Miro. 

Aktualizácia patrí k tým väčším a na rozdiel od väčšiny OTA updatov odstraňuje používateľské údaje. Výrobca tak odporúča zálohovať si osobné údaje, ako kontakty, správy SMS, históriu volaní, e-mailové účty a iné dôležité údaje. Aktualizácia tiež odstráni hry Asphalt 8, Real Footbal, Gamestore, Tap the Frog, Green Farm 3 a iné. Predým ako teda k nej pristúpite odporúčame, aby ste previedli všetky potrebné zálohy. Súbor aktualizácie má veľkosť 1,06 GB, takže na jeho stiahnutie určite použite WiFi.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+